הגברה ותאורה

מטריקס מטריקס
חברת מטריקס הגברה ותאורה נוסדה בשנת 1995 מתוך אהבה אמיתית לתחום ההגברה והתאורה באירועים. מוטי הררי, מייסד החברה, בעל ניסיון רב שנים בתחום ההגברה והתאורה ושבאמתחתו מאות אירועים מסוגים שונים, הקים חברה שחרטה על דיגלה ערכים של מקצוענות ללא פשרות.

גיל טייכמן גיל טייכמן
חברת גיל טייכמן ידועה בעיקר בשל הפרויקטים יוצאי הדופן שהפיקה לאורך השנים, אך היא מתמחה גם באירועים פרטיים קטנים יותר כגון חתונות חלומיות ובר מצוות ייחודיות.

קילים קילים
חברת קילים קיימת מעל שישים שנה, זוהי חברה משפחתית שעברה מדור לדור וכיום הנה אחת המובילות בשוק ההגברה והתאורה.

מלמד הקרנות מלמד הקרנות
חברת מלמד הקרנות עוסקת במתן שירות והשכרה של מערכות הקרנה ומסכים לאירועים ,זיקוקים לשמיים ופירוטכניקה וכן שירותי בר.

הגברה ותאורה

אחד הקריטריונים להצלחתו של כל אירוע, הוא ללא ספק, הגברה ותאורה. מבלי התאורה המתאימה והמחמיאה ביותר, כל חלל האירוע יראה לא מרשים כפי שהחוגגים בטח היו רוצים, וכמובן בלי הגברה מקצועית איכות המוזיקה המתנגנת, והמיקרופונים שבהם מדברים, עלולים להיפגם ולגרום לשיבושים לא נעימים באירוע.
תחשבו שסידורי הפרחים באירוע מרהיבים, האוכל נהדר ואפילו הבאתם להקה מוצלחת שתנעים לכם את הערב, אך מספיק שמערכות ההגברה ותאורה לא איכותיות דיים ולא תצליחו להעביר את המסר שלכם כמו שצריך.
מתן שירותי הגברה ותאורה לאירועים ולטקסים זה תחום מאוד מתפתח וחברות רבות מציעות את שירותי ההגברה ותאורה ומגיעות עם כל הציוד לכל מקום שתרצו.
צוותי הגברה ותאורה כוללים בדרך כלל מספר טכנאי הגברה ומספר מפעילי תאורה, תלוי בגודלו של האירוע. יש חברות הגברה ותאורה המציעות גם שירותי תקליטנות, בתוספת תשלום.
בבואכם לסגור אירוע עם חברת הגברה ותאורה לאירוע שלכם, כדאי לכם לבדוק שברשותם מערכות הגברה ותאורה מתקדמות וממוחשבות, כך שהתוצאה תצא הכי קרובה למושלמת ואתם יכולים להיות רגועים שבמקרה של תקלה או סיכוי לשיבוש הכול יטופל במהרה.
עניין קריטי, כאשר אנחנו רוצים להעלות אירוע, הוא תכנון מוקדם של מערכות ההגברה ותאורה, ותכנון לא נכון של שני גורמים אלו יכול ליצור את ההבדל בין אירוע מוצלח לבין אירוע כושל, לכן מומלץ לראות את הרזומה של הצוות, את הוותק, והניסיון בעולם ההגברה והתאורה באירועים.
מערכות הגברה ותאורה מורכבת ממספר מערכות נפרדות שעובדות ביניהן בהרמוניה מושלמת, אם זה המיקרופון, והמגבר ועד לרמקולים השונים, חשוב שכל אחד מן היחידות יעשה את עבודתו בצורה חלקה וכמובן שיש להביא בחשבון את גודל האולם בו מותקנות המערכות הללו, הצורה שלו ומספר המוזמנים.