קוסמים לימי הולדת

עומר לביא עומר לביא
רקע טלויזיוני: עומר לביא משתתף כחלק פעיל בתוכניות של החינוכית, ערוץ 2 ערוץ 10, ערוץ החיים הטובים, ניקולודיאון, ביפ, ועוד. עומר לביא, קוסם יחיד ומיוחד במופע קסמים אחר, מרגש ומלא צבע.

מופעי קליוסטרו מופעי קליוסטרו
קליוסטרו הוא אשף ימי הולדת לילדים בכל הגילאים מקטנים ועד גדולים ואפילו מבוגרים...
ההפעלה כוללת יחס אישי וחם ללא הגברה מחרישת אזניים, בשילוב קסמים האירוע יהפוך לחלום.

קטגוריות קשורות: קוסם ליום הולדת

קוסמים לימי הולדת

רובנו אוהבים קסמים ותעלולי אחיזת עיניים עוד מאז שהיינו ילדים קטנים, לכן להביא קוסמים לימי הולדת זה פתרון מהנה שיתפוס את כל הגילאים במסיבה, מבוגרים וילדים כאחד.
יש המון קוסמים לימי הולדת בשוק, חלק מתמחים באומנות הקסם, חלק בטלפתיה, קריאת מחשבות וחלק גם במשחקי קלפים, וכדאי לבדוק מספר דברים טרם בוחרים ממגוון הקוסמים לימי הולדת הקיימים –
במידה ואתם מתכננים להביא קוסם למסיבה של ילדים בגילאים 4-7, בדרך כלל בגילאים הללו סף הסבלנות נמוך לכן חשוב לתאם עם הקוסמים לימי הולדת שיגיעו לאירוע שלכם שיערכו להופעה מיוחדת ועם זאת לא ארוכה ומורכבת כך שכל הילדים יסבו את תשומת ליבם.
כדאי לדאוג לכך שהקוסם יביא פרסים והפתעות איתו למופע, כך שתהיו בטוחים שהילדים ירצו להשתתף ולא יתביישו. קוסמים לימי הולדת בדרך כלל משלבים את ההופעה עם הקהל ופרסים והפתעות יהיו גימיק מעניין. חשוב לוודא שכל הילדים מקבלים בסופו של דבר פרסים ולא רק אלה שהשתתפו על מנת למנוע אי נעימות.
יש קוסמים לימי הולדת הנעזרים בחיות לצרכי הקסמים במופע, בררו מראש איזה חיות עולות איתו לבמה ותדאגו להרחיק את חיות הבית שלכם מהמקום בו נערכת ההופעה.
כשמביאים קוסמים לימי הולדת אתם יכולים להיות בטוחים שהמסיבה שלכם תהיה קסומה ומלהיבה, אבל חשוב לתזמן את המופע בצורה מושלמת. תאמו עם הקוסם שהמופע שלו יעלה אחרי שהילדים אכלו ונישנשו וכך יש סיכוי גבוה יותר שהילדים יהיו מרוכזים.
יש מספר קוסמים לימי הולדת שזכו אפילו בפרסים ובהכרה ארצית כהוכחה למיומנות המקצועית שלהם, אך ממש לא חייב ללכת רק על כאלה, מה שחשוב הוא שהקוסם יבטיח מופע דינאמי וסוחף, שגם משלב הומור והפעלה, וישאיר את האורחים פעורי פה.