הצגות ילדים

התאטרון שלנו התאטרון שלנו
"התיאטרון שלנו" קיים כבר 17 שנה. ההצגות של "התיאטרון שלנו" מופיעות בכל רחבי הארץ ומיועדות לגילאי שנתיים וחצי עד 8. ההצגות מאושרות ומומלצות ע"י משרד החינוך והתרבות (סל תרבות ארצי ואמנות לעם). הצגות שהפכו לפופלוריות בקרב הורים וילדים ברחבי הארץ אשר מעריצים את הצגותינו ואת עולם התוכן העשיר ש"התיאטרון שלנו" מפיק.

הצגות לילדים

ברוב האירועים המשפחתיים, ואפילו ימי כיף מהעבודה, האורחים מגיעים עם הילדים וכמו שצריך לדאוג להנאת המבוגרים, לא פחות חשוב לשעשע את הקטנטנים, ותוספת נהדר לכל אירוע יכולה להיות הצגות ילדים.
יש חברות רבות המציעות את שירות הצגות לילדים. בדרך כלל זה יהיה תיאטרון או פרפורמרים פרטיים אשר מתמחים בילדים וביכולתם להרים הפקה ייחודית לאוכלוסייה הצעירה בכל אירוע. הצגות לילדים בדרך כלל מתאימות לאירועים בהם נוכחים ילדים בגילאים שנתיים עד גיל בר מצווה ובדרך כלל ההפקה כוללת הפעלה עם תלבושות ותחפושות לכל הילדים, לפעמים יש גם דוכן איפור, מתופפים, פעילויות ספורטיביות ומתקנים מתנפחים.
בדרך כלל כשמזמינים הצגות לילדים לאירוע יודעים כי זה יהווה פתרון מושלם להורים אשר היו רוצים ליהנות מהאירוע ולקבל קצת שקט מהילדים, והידיעה כי הם נהנים מאוד מרגיעה.
המפעילים אשר מקימים הצגות לילדים עובדים עם הציוד הצבעוני והמיוחד ביותר. הם מקימים תפאורות ייחודיות שמתאימות לרוחם של הקטנים ויוצרים עולם קסום בכל אירוע.
צוות שחקנים מקצועי משעשע את הילדים בתחפושות ססגוניות, עם הצגות קורעות מצחוק, עם מוזיקה ואנרגיות גבוהות.
כמובן שכל מי שמעוניין להזמין הצגות לילדים כדאי שיזמין לפי הסגנון והאווירה של הילדים שיהיו באירוע, וכמובן לפי מסגרת התקציב. בחרו במפעילים שיש ביכולתם להתאים את האירוע לצרכי הגיל, המסיבה, החג ואופי האירוע, ועם זאת לספק מגוון רחב של אטרקציות מרגשות ומפעילות מתוך חשיבה על הנאתו של כל ילד וילד.
יש הצגות לילדים שמתאימות לקטנטנים ומשלבות בובות גדולות וקטנות בליווי שירים וריקודים לא מסובכים שנועדו להפעיל את הדמיון, ויש גם הצגות לילדים שמשלבות את כוכבי הילדים כמו סופרמן ובובספוג והילדה דורה לילדים קצת יותר גדולים שגיבשו לעצמם את מי הם אוהבים.