שירה בציבור

ענבל בקהל ענבל בקהל
היי אני ענבל והייעוד שלי הוא לשמח אנשים! מזה כשמונה שנים אני שרה ומנחה אירועי שירה בציבור בהצלחה גדולה עם המון חום, אהבה, מקצועיות ורצון טוב לעשות לכם אירוע מיוחד ושמח! מתאים לערבי גיבוש עסקיים, אירועים פרטיים ומסיבות "בירה ונשירה". נפגש בשמחות!

נאוה שפיצר נאוה שפיצר
שירה ביחד בליווי הסיפורים והתמונות

מטרונומיה מטרונומיה
אנו חברת מטרונומיה מבצעים ערבי שירה בציבור וקבלות פנים לאירועים בסכומים סבירים

לשיר בכייף לשיר בכייף
נכון, כל אחד מבטיח ומבטיח בפירסום, אבל... צריך גם לעמוד בהבטחות. אצלנו תקבלו בדיוק ובאמינות את כל זה ועל בטוח: קריוקי באיכות גבוהה בעזרת מערכות הגברה משוכללות ובלי הפסקות ורווחים, עם מקרופונים ניידים בכדי להשתולל (אם רוצים) , קריוקי על גבי מסך גדול , ומערכת ייחודית המכילה עוד מאות שירים שאין באף קריוקי אחר - בעברית ולועזית.

גבי ברלין גבי ברלין
גבי ברלין ה"גורו" של השירה הארץ-ישראלית היפה והשורשית שעושה משהו לנשמה, סוחף אחריו וצובר ללא הפסקה אלפי מעריצים רבים בכל הגילאים, בכל פינות הארץ מדן ועד אילת המופעים שלו וערבי השירה הופכים כל ערב וכל אירוע לחוויה עם טעם של עוד...

שירה בציבור

בשנים האחרונות, תופעת השירה בציבור תופסת תאוצה ומסרבת לשכוך. רבבות של אנשים נהנים מדי שבוע בהופעות שירה בציבור במועדונים ברחבי הארץ ובמידה ואתם מעריצים של התחום תוכלו להזמין שירה בציבור גם לאירוע הפרטי שלכם.
במידה ואתם מעוניינים לחגוג יום הולדת מיוחד לאמא ואבא, או מסיבת גיבוש לקולגות מהעבודה ואפילו מפגש נוסטלגי בין חברים, שירה בציבור יכולה להוות אטרקציה מעניינת לאירוע. כדאי לשאול להמלצות בין מכריכם הקרובים במידה והם מכירים חברות ואנשים המציעים שירה בציבור, או להיכנס לאינטרנט והחיפוש אחר שירה בציבור לבטח יניב תוצאות רבות.
יש מספר סוגים של שירה בציבור, תוכלו לבחור בין שירה בציבור בה כל המשפחה שרה ביחד באירוע היום הולדת או האירוע המשפחתי, או שירה בציבור המתקיימת באירועים המתקיימים באולמות גדולים, או קיבוץ, או נוף גדול. חשוב לוודא כי החברה העורכת שירה בציבור תתארגן גם על ציוד הגברה איכותי, דבר היכול להבדיל בין אירוע מוצלח לאירוע כושל.
עורכי השירה בציבור מגיעים בדרך כלל מרקע מוזיקלי מובהק של שנים, מלחינים או כותבים, אשר פנו לתחום כעבודה נוספת או כעניין עיקרי. כאלה המבקשים לערוך ימי הולדת של שירה בציבור חייבים להיות בעלי יחסי אנוש מצוינים ומיומנות להפעיל את האורחים בצורה טבעית ושמחה כך שכולם ישתתפו. כדאי לקבוע פגישה מקדימה עם אמן השירה בציבור על מנת לוודא כי אכן יש ניסיון עשיר בהפעלת קהל, האם האמן מגיע עם ליווי קלידן או יותר, האם מחלקים חוברות שירונים עם מילים לאורחים או שיש אפקט הקרנת המילים על גבי מסך וכמובן איזה סגנון שירים תרצו באירוע שלכם, החל משירים ישראלים ישנים של פעם ועד שירים במזרחית עכשווית.
מה שתבחרו אין ספק שמדובר באירוע חברתי מיוחד במינו.