מספרי סיפורים

נאוה שפיצר נאוה שפיצר
שירה ביחד בליווי הסיפורים והתמונות

יוסי אלפי, מספר סיפורים יוסי אלפי, מספר סיפורים
איש תיאטרון, משורר, מספר סיפורים, מורה, איש תקשורת, רדיו וטלוויזיה.

עומר המספר עומר המספר
עומר המספר מופיע במופע שגם לקהל יש חלק פעיל. הסיפורים מלווים במוסיקה קלאסית אותנטית על ידי כלי הקשה מיוחדים וכן זארב וסנטור.

אשר קנר אשר קנר
זורמים מסיפור אחד למשנהו תוך שילוב בדיחות
הפתעות מוסר השכל , סיפורי זימה , סיפורים אישיים ועוד
הסיפורים מוגשים בע"פ , תוך משחק במגוון סגנונות ונושאים

מספרי סיפורים

מספרי סיפורים הם בדרך כלל אנשי תיאטרון ותקשורת, היודעים לבטא את עצמם בשיר וסיפור ומצליחים להעביר רגש גדול לקהל המקשיב לסיפוריהם. זה לא סוד שמקצועם של מספרי סיפורים הוא עתיק יומין, וכבר מתקופות קדומות היו אנשים שסיפרו לאחרים סיפורים, בעלי משמעות וחוכמה. מספרי הסיפורים של היום ממשיכים את המסורת של ימים עברו, כשהיו אנשים עוברים מכפר לכפר ומלקטים סיפורים שונים.
בהופעה של מספרי סיפורים הקהל הופך להיות חלק פעיל במופע. המופע יכול לשלב כלי נגינה, ושירה, ולהפוך את ערב מספרי הסיפורים לערב קסום. כל סיפור יכול להעביר מסר ומוסר השכל שיכול לגעת בכל השומעים, וזהו סוד קסמם של הסיפורים.
יש כמה ז'אנרים במספרי סיפורים – סיפורי ארץ ישראל, בו המספר מעביר סיפורים עם ניחוח של פעם וסיפורים המעלים נוסטלגיה וגעגועים, סיפורי עלייה וזהות, היוצאים מתוך המגע הראשון עם הארץ ושנות הקליטה המרתקות, סיפורי של הימים ההם. כמובן שיש מספרי סיפורים המתמחים בסיפורי עדות, סיפורים מבית סבא וסבתא, המובאים בחן סוחף ושובה לב ועוד ועוד.
כיום ישנם המון מספרי סיפורים שישמחו להגיע לערב בלתי נשכח, בין אם אתם עורכים ערב גיבוש מהעבודה, או רוצים לקנח בסוף האירוע בשעה מיוחדת של מספר סיפורים שיגיע להקסים.
מספרי סיפורים ותיקים ומנוסים יודעים להתאים את עצמם לזמנים המשתנים וקהל המאזינים השונים מולם הם מופיעים. בעוד שמספרי סיפורים למבוגרים אינם מעלים הצגה אלא מופע של מספר סיפור, מספרי סיפורים לילדים, משלבים תפאורה צבעונית, משחק וצלילים ומשתפים את הילדים במהלך הסיפור. מספרי הסיפורים מבטיחים לילדים סיפורים על גמדים, נסיכות, פיות, ואבירים, יצורים המתעוררים לחיים בעזרת צלילים, בובות וחפצים.